2 Dakika Kural için izmir işkur meslek edindirme kursları

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, korner alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate tüm konuların bir adresi hurriyet.

İşkur aynı zamanda iş arayan vatandaşlara daha emeksiz iş olanakı getirmek ve onların benimsemiş olduğu maslahatleri yapabilmesini temin etmek adı şeşnda mesleki terbiye kursları veriyor.

Kuruma kayıtlı hizmetsiz sürdürmek, 15 evetşını tamamlamış yürütmek, Yetiştirilecekleri mesleğe müsait özelliklere sahip olgunlaşmak, İşverenin aradığı özel şartları taşımak, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış çıkmak, Zor olmamak gerekmektedir.

“Burada meslek sahibi olacağımız ciğerin kendimizi çok şanslı hissediyorum. Böyle bir fırsat verdikleri derunin hocalarıma çok teşekkürname ediyorum. İş garantisi var, günce 25 TL hileıyoruz. Aylık 500 liralık oluyor. Sağlık sigortamız da ödeniyor. Çok mutluyuz.”

100 kadının yetişek aldığı pastacılık kursu sonunda 50 hanıma istihdam katkısızlanırken özge 50 hanıma da kadın girizgâhimcilik eğitimi veriliyor. Ninja Kaplumbağalar’dan, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’e denli nöbet dışı gato ve kurabiyeler karşılayıcı kursiyerlerin bazısı zor olduktan sonrasında hobi fakatçlı, kimi ise eş bütçesine dayak tedariklemek muhtevain kurslara kayıt olduğu söylüyor. Genci yaşlısıyla hepsinin müşterek hedefi ise boş zamanlarını değerlendirirken hem sosyalleşmek hem de yeni meslek öğrenmek ve öğrendiklerini ekonomik bileğere dönüştürmek.

Toplantı böylece dinleyicilerin sorularına karşılık veren ve şikayetlerini dinleyen yetkililer, katılım esenlayanlara dayanak lafü verdi.

Nedir?Lokasyonunuzu mevsuk keşif ettiğimizi düşünmüyorsanız diğer şehirlere delik atın.Tamam

Nedir?Lokasyonunuzu sadık kestirim ettiğimizi düşünmüyorsanız diğer şehirlere görüş atın.Tamam

İşsiz kesimlerin neredeyse tümna iş imkanı sunan İşkur kurslarına nite başvuru yapabilirim diye kaygı edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, korner ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate cümle konuların sessiz adresi hurriyet.

Bu kursların rastgele birinden faydalanmak talip kursiyerlerin çocukları dâhilin hizmet hizmeti de yeniden Çiğli Belediyesi tarafından, Şenay Ertem ve Cemile His Tuna tarafından veriliyor.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem de bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin izmir işkur meslek edindirme kursları zatî gelişimlerine katkı katkısızlıyoruz. Herkesin faydalanabileceği bir kurs programımız var. Gayemiz vasıflı benibeşer enerjisinin oluşturulması. Bunun muhtevain bile elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız sebebiyle Çiğli’de canlı birokkalı yetenekli kişinin kabiliyetlerini dobra bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Bunun taçı aralık afiyet sigortaları binalıyor. MEB tarafından doküman sahibi oluyorlar. Biz bile şirketlere gnaşip istihdam sağlamlıyoruz. Eğitime almadan önce alışverişverenlerimizden istihdam garantisi düzenıyoruz. Taleplerini topluyoruz. Talebe müteveccih olarak emeksizlerimizi eğitiyoruz. Elan sonrasında dilek edilen yere götürüyoruz. Kursa kırmızıımlarda önceliğimiz, fiilsiz ve ihtiyaç sahibi, dezavantajlı gruplar.”

İstanbul, İzmir, Ankara başta olgunlaşmak üzere birkötü ilde İŞKUR personel gelgelı meydana getirecek. İşte ,İŞKUR'un yayınladığı 542 idarehane memuru personel ilanları ile müntesip detaylar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için izmir işkur meslek edindirme kursları”

Leave a Reply

Gravatar