En borakslı slime yapımı Sırları

Amerika'da bir oyuncak şirketi aracılığıyla baziçe hamuru olarak strüktürldı. 1976 senesinde üretilen bu olta hamurları kuruluşları itibari ile yarı yapışdem ve yarı dürüstışkan şekildedir. 1970'lerde Slime canavar masa oyunu dünyada teşhistıldı.

çoklukla tutkal, boraks ve çeşitli kimyasallarla hazırlanan slime zararlı mı? Çocukların ötümlü oynağı ve ellerinden düşmediği bu oyuncak içinde çok bir tomar kimyevi barındırıyor.

Hamiş:Sipariş verdiğinizde alakalı ürünün stoklarımızda bulunan modelinden 1 pare gönderilecektir. Mevrut ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile bileğustalıktirebilirsiniz.

Ürünün ana birlikteşenleri arasında polisakarit guar zamkı ve sodyum tetraborat bulunmaktadır. Polisakarite dalgalı olarak, polimerleri muhtevaeren öbür benzeri etil alkol grupları (polivinil etanol kabilinden) ile bile kabil neticelar elde eylemek için kullanılmıştır

Slime hamurunun içerisinde dünya düzlük boraks çocuklar tarafından uç yolu ile solunması ve hileınması, son kademe tehlikeli bir durumdur. Ölüme de sebebiyet verebilmektedir.

Yorumunuz sükseyla gönderildi Lütfen bütün alanlarını doldurunuz ve e-posta adresinizi kondrol ediniz.

Sizin yorumlarınız bizim bâtınin değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü buyurmak isteyenleri esaslı yönlendirmiş olun.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin tasarruf sonucu kusması, ishal olması ve gönül ağrısı çekmesidir. Bu kabilinden durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Bilgi politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve Bu bağlantıda mevzuata şayeste şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bâtınin veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Zıp zıp hamuru olarak da aşina Slime’ı çocuklar ellerinden düşürmüyor. Evet bu hamurun içre neler var, bu ciğererik çocuklar derunin zararlı kabil mi? Adli Bilimciler Derneği Terör İncelemeleri Ondalık Serı Borga Sezer’in çocukların son gündemde en çok sevilmiş olduğu olta rüfekaından Zıp Zıp hamurlarının kimsayal içerikleri nedeniyle bağımlılık yaptığını ve zehirli etkilerinin bulunduğunu öne sürdü.

Rengânitelik slime’lerle temaşa hamurundan farklı bir meze sunuyor.Yapışmayan konstrüksiyonsıyla özellikle çocukların eve bir muhatara vermesini engelliyor. Gelelim slime’nin elbette bulunmuş olduğuna ve tarihine:

Eğer isterseniz hazırlanan tutkallı suya işaret, gıda boyası üzere süsler dökebilirsiniz. Arkası sıra bir kapta hazırlanan boraks / deterjan karışımıyla tutkal karışımını birleştirmek ve karıştırmanız gerekiyor. Bu alışverişlemlerden sonrasında 30 dakika beklemeniz gerekiyor. Eğer çok katı olduysa azıcık elan har ab ekleyebilirsiniz, çok hararetli ise de boraks evet da deterjan eklemeniz yerinde.

Bu durumdan dolayı da slime kullanmaından sonrasında halk ve çehreün hoşça yıkanması geçişsiz. Ayrıca bilindiği üzere, tutkal bağımlılık fail, soy ve sinir hücrelerinde zehirli etkileri olan bir maddedir. Genel olarak slime içinde kâin boraks, deterjan, tutkal, işaret, besin boyası kadar maddelerden dolayı alerjik anlamda cildimize zarar verebilir.

Slime her ne derece son zamanlarda meşhur da olsa, esasen slime’nin esrarkeşfi 1920 yılına dayanır. 1920 senesinde Nobel ödüllü Hermann Staudinger sentetik polimerler üzerine çaldatmaışırlar. Polimer, gestaltsında biriyi molekülün tenha bir molekül durumunda bulunmuş olduğu deşiktir.

Aynı zamanda slıme hamurunun içinde gümüş oje, tıraş köpüğü, ve çeşitli maddeler berklmaktadır. Bu maddelerin kesiksiz çocuklarla değinti etmesi oldukça korkulu bir durumdur.

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık kez ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam düzenıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En borakslı slime yapımı Sırları”

Leave a Reply

Gravatar