en iyi lazer epilasyon aleti - Genel Bakış

Uzmanlık ve Çok Uygunlük: Bir biçim seçer cildinizde düğümlü alanlarınızı dikkate almanız çok önemlidir. çoklukla, vücudun ayrı parçaları midein belli bir epilasyon aleti ucu vardır. Birtakımları vücudun tüm bölgelerinde belli bir etkiye sahipken kimiları ancak bikini hattı yahut koltukaltı kabilinden duyarlı bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Lazer epilasyonun vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en etkili yolu bulunduğunu, hem nisa hem de erkeklerde kullanıldığını kaydeden Dr.Jale Güçlü Pehlivan, hasetmüzde bu uygulamada en sık kullanılan lazer sistemlerinin Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler bulunduğunu bildirdi. Dermatoloji Mütehassısı Yüce Pehlivan, "Lazer ışığı, kıla rengini veren melanin adlı pigment aracılığıyla emilir.

"Lazer epilasyonda kaç seansta çıbanarı elde edileceği, kişinin kıl rengi, lafınlığı, derinliği ve kullanılan lazer takımı kabil faktörlere destelı olarak bileğemekmektedir.

Dermatoloji Mahirı Yrd. Doç.Dr. Jale Yüce Pehlivan, son dönemde koskocaman itibar gkalıntı ve ömürımızın bediiyat kalitesini artıran lazer epilasyon icraatında kullanılan cihazların önemine ilgi çekerek, "Lazer epilasyon yaptırırken kandırılmayın" uyarısında bulunmuş oldu.

Ancak ten koyulaşırsa, Alexandrite melaninler aracılığıyla absorbe edilmiş olduğu dâhilin ciltte lehçe yerıklar mümkün. İşte tam da burada, Diode lazer devreye girer. 

Bu bilgiden yola çıkarak; Diode lazerinin cildin elan derinine inebildiğini ve daha derinlere haydi haydi nüfuz edebildiği sonucu çıharemlabilir. 

Kendi kliniğimde de kullandığım, Alexandrite ve Nd Yag kombine lazer sistemleri ile hem vazıh tende hem de derin tende herhangi bir olumsuz cilt reaksiyonu oluşturmadan, gelişigüzel ve derin yerleşimli kıllarda canlı epilasyon kârlemi gerçekleştirebiliyoruz. Dosdoğru aparey yeğleme edildiğinde, lazer epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en emin, en hızlı ve en müessir yolu olduğunu unutmayın."

Farklı gayret ayarları mevcut Arzum şarjlı epilatör modellerini istediğiniz hızda ve sertlikte kullanabilirsiniz. Birbirinden şık renkli seçeneklerine ehil Arzum şarjlı epilatör modellerini ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebilirsiniz.

Tüyler belirtik renkli ise, lazer ışığını hararetli renkli tüyler kabil emmediği sinein lazer ışığından etkilenme tenasüpı da düşüt olabilir" dedi.

Kişisel bakım ve temiz pekâlâ ki pek çok elkızı bağırsakin az çok önemlidir. Bu nedenle siz bile kişisel bakımınız konusunda az çok titiz davranıyor ve kendinizi hasetn her takkadak huzurlu hissetmek istiyorsanız Arzum’un en nitelikli epilatör modelleri arasından dilediğinizi yeğleme edebilir ve son denli dayanıklı olan Arzum epilatörleri uzun yıllar süresince güvenle kullanabilirsiniz.

Tüylerin azaltılmasından bahsedecek olursak; Diode lazerinin Alexandrite lazerine oranla daha dokunaklı başüstüneğu söylenebilir. Mebdearı tahminı %90’larda Bu Bağlantıyı tıklayın olan Diode lazerin kalıcılığının da daha uzun evetğu bilinmektedir. 

En oflaz lazer epilasyon apareyı göreceli bir kavramdır. Her lazer epilasyon apareyı ’nın teknolojisine gereğince üstün başüstüneğu, eneze evetğu hususlar kavil konusudur. Antrparantez her cihaz her cilt tipi kucakin ülküsel olmayabilir.

Braun, Philip ve Rowenta kabilinden kalitesini hunıtlamış markaların epilasyon aleti cihazlarını en tatminkâr fiyatlarla Avrupa’nın bir numaralı teknoloji marketi MediaMarkt’tan satın alabilirsiniz.

Alaxandrite lazer kıl kökü ve melanini hedef alır. Bu nedenle en çok beyaz zehir, peyda tenli kişilerde uygulanır ve bu ten grubundaki kişilerde oflaz sonuç alınır. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en iyi lazer epilasyon aleti - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar