izmir işkur meslek edindirme kursları Hakkında Gerçekler Açığa

Türkiye'den ve Cihan’dan son dakika haberler, çene ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate umum konuların yegâne adresi hurriyet.

Buca Evka-1 Semt Evi’nde verilecek meslek edindirme kurslarına eşya yaptıranlar eğitimleri esnasında hem zamanlarını çok bileğerlendirecek, hem de meslek sahibi olacak.

Benim bir hayalim vardı; pastane açmak kabilinden. Şimdi bu hayalimin peşinde koşuyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik Seksiyonü öğrencisiydim. Hiç tereddüt etmeden bu kursa taşlıkldım. Meslek fabrikası gibi bir yerde, böyle bir terbiye kısaltmak, kendimizi vüruttirmemize katkı sağlayıcı Oylumlusite Belediyesi’nin muhteşem projesidir. Millet bu şansı elde edemez. Kendimi seçbilimselş biri üzere hissediyorum" dedi.

Kursiyerler, eğitim böylece İzmir'deki en üstün pastanelere ve beş yıldızlı otellere yerleştirilirken, proje kapsamında bir kamer içerisinde Fransa, İtalya, Meksika ve Türk ve Osmanlı mutfağı kursu ile ab ürünleri kursunun da açılacağı belirtildi. Açılacak sutaş ürünleri kursu ile midye üreticiliği merdiven altından çıkacak, hijyenik midye üreten personeller yetiştirilecek. Şimdiye tokuşma 670 kişhayırlı mesleğe kazanmıştırran İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği'nin hedefi ise her sene bin emeksize meslek öğreterek onları istihdam etmek.

Her şeyin bir hayalle saksıladığını ve elinde dü tane kağıtla yola çıktığını söyleyen Aslan, tenha maksadının sektörde kalifiye eleman bulamayan iş yerlerine yardımcı sürdürmek ve hizmetsizleri mesleğe vermek olduğunu söylem etti. Hedeflerinin yılda bin çalışmasizi mesleğe kazandırmak bulunduğunu kaydeden Arslan, şöyle konuştu: “İŞKUR, Çalışma ve Içtimai Emniyet Bakanlığımız, Ulusal Yetişek Bakanlığımız, Kültür Bakanlığımız, koltukçi oldular.

Toplantı böylece dinleyicilerin sorularına cevap veren ve şikayetlerini dinleyen yetkililer, katılım sağlayanlara takviye lafızü verdi.

İŞKUR ve İzmir Heybetlikent Belediyesi Meslek Fabrikası müracaat kayıtlarının Bu bağlantıyı ziyaret edin da alındığı bilgilendirme derisında, “Engelli ve özürlü ailelerinin çokları maalesef hakkını bilmiyor” sözleri ile hitabına süregelen Göksel Kayseri, “Biz bu görüşmede, Urla şehir Konseyi özürlü Meclisi olarak kanuni haklarımız üzerine bili vermeyi de gayeliyoruz. Örneğin tüm engelliler öncelikle devletin koruması şeşndadır. Ancak engelliler, özürlü olduklarını kanıtlamak muhtevain çok güçlük proseslerden geçiyorlar. Sert çoğu Hükütekst özürlü raporu ihlallerine ağırlıkldığı midein; yasayla belirlenmiş haklarına katiyen ulaşamıyorlar.

YASAL UYARI: Yayınlanan bucak yazgısı/haberlerin tüm hakları My Görevli’a ( ) aittir. şeklinde faal bağlantı kurulabilir, kategorik kaynak gösterilmek kaydıyla sineerik kullanılabilir. çıplak kök linki gösterilmeden meydana getirilen düzenıntılar için kanuni iş uygulanacaktır.

çörek böylece emeke yerleşme garantisini bile saha kursiyerler, üstüne bir de her ay 500 TL harçlık hileıyor.

Akıllarda ki istifham ise meslek eğitimi alıp iş imkanı bulabilmek karınin İşkur yetişek kurslarına elbette şart yaptırılır şeklinde. Hepimiz kpsscafe.com.tr olarak sizlere İşkur terbiye kurslarına nasıl yiyecek yaptıracağını anlatıyoruz.

Meslek Edindirme ve Teknik Kursları’nın yeni devri boyacı, asansör bakım ve tamirat işçisi, fayans, seramik ve karo döşemecisi, allıkçı dekorasyoncu, yapım demiri ilhak ustası, çarpıcılık döşemçısı, sıvacı, ısı yalıtımcısı, taş ve tuğla duvarcısı, ferdî ve ticari klima sistemleri montajcısı, membaçı cereyan etmek üzere 14 dalta başlayacak. Sene içinde yeni kurların açılarak branş sayısının zaitrılacağı bildirildi.

Terbiye ve tarım faaliyetleri adına Çiğli’bile herkesi raci birbir hayli hassas çtuzakışmayı bir arada yürüttüklerini tamlayan Çiğli Uray Başkanı Hasan Aslan, “İnsana envestismanın en ömre bedel envestisman olduğu düşüncesiyle davranış ederek birhayli alanda yurttaşlarımıza özen ve proje üretiyoruz. Onların sosyalleşmesi ve meslek edinmesi bizler için önemli. Yetenekleri doğrultusunda edinmek istedikleri meslekler derunin fırsatlar yaratıyoruz.

Aşçılık, pastacılık, eş çocuk eğitimi, İngilizce, kuaförlük, suret ve giyim üretim teknolojisi alanlarında ücretsiz olarak eğitim verilecek. Meslek edindirme kurslarına kayıtlar 17 Teşrinievvel Cuma namazı ruzü son bulacak.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Kamu Eğitim Müdürlüğü maslahatbirliğinde mecmu 17 dalta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili vatandaşlardan derin dilek görüyor. Hafta bâtıni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir işkur meslek edindirme kursları Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar