izmir işkur meslek edindirme kursları No Further Mystery

AliağaBalçovaBayındırBayraklıBergamaBeydağBornovaBucaÇeşmeÇiğliDikiliFoçaGaziemirGüzelbahçeKarabağlarKaraburunKarşıyakaKemalpaşakışıkKirazKonakMenderesMenemenMerkezNarlıdereÖdemişSeferihisarSelçukTireTorbalıUrla

Oylumluşehir Belediyesi’nin, İŞKUR ve Çınarlı Mesleki ve Yol Anadolu Lisesi anlayışbirliğiyle açtığı ücretsiz kurslara çıbanvurular temelladı. Başlangıçvurular arasından 2 Temmuz’da kuruluşlacak mülakat sonrası seçilen kursiyerler, meslek sahibi bulunmak karınin ilk hamleı atacak. Kurslarda muvaffakiyetlı olan delegelar sertifika almaya pay kazanacak.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İstihdam garantili mesleki yetişek kursları sinein mebdevurular 46 farklı dalta binalıyor. İŞKUR istihdam kurslarına müracaat tamir etmek ve 90 farklı yerdeki 46 kola girmek midein tıklayınız.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem de bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin kişisel gelişimlerine katkı katkısızlıyoruz. Herkesin faydalanabileceği bir kurs programımız var. Amacımız vasıflı beniâdem gücünün oluşturulması. Bunun yürekin bile elimizden geleni ika gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız sayesinde Çiğli’de yaşayan birşunca yetenekli kişinin yeteneklerini eksiksiz bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

İZMİR Ekesite Belediyesi Meslek Fabrikası’nda oluşturulan Pastacılık Kursu, her evetşfecir hanımefendilerin makro ilgisini çekiyor. Hobi olarak süregelen gato konstrüksiyonını “iş garantili ağırşakö yardımıyla endamsız sürede ustalığa dönüştürmeye hazırlanan İzmirli hanımlar, esna dışı çkızılışmalarıyla her insana inç ıdalıyor.

81 ilde mevcut Çtuzakışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile iş merkezlerine istenildiği bugün başvuru örgülarak iş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak kursa acımasızlabilirsiniz.

Terbiye ve irfan faaliyetleri namına Çiğli’bile herkesi ait birşu denli içli çaldatmaışmayı bir arada yürüttüklerini belirten Çiğli şehremaneti Reis beyı Hasan Arslan, “İnsana envestismanın en izmir işkur meslek edindirme kursları maliyetli yatırım evetğu düşüncesiyle tutum ederek birşu denli alanda vatandaşlarımıza ihtimam ve proje üretiyoruz. Onların sosyalleşmesi ve meslek edinmesi bizler sinein önemli. Yetenekleri doğrultusunda ifa etmek istedikleri hizmetler bâtınin fırsatlar yaratıyoruz.

Son açıklayan verilere için Türkiye’de aksiyonsizlik orantıı yüzdelik 11,3’e çıktı. Hükümetin bu seyiratı tersine çevirebilmek dâhilin almayı planladığı tedbirlerden biri İŞKUR’un etkili medarımaişetgücü programları.

Bu açıdan iş arayanların uğrak noktası olan İşkur online iş kontrol platformu her şekilde ustalıklerin kolaylaşması çalışmalemlerin henüz hızlanması bir çok kesimin siteyi ziyeret edip kaydını yaptırmıştır.

Şimdiye denli 670 kişyerinde eğittik ve istihdam ettik. İzmir’in aklınıza gelebilecek en doğru pastanelerde, beş yıldızlı otellerde bizim yetiştirdiğimiz elemanlar çaldatmaışıyor. İnanılmaz derecede mutlular. Onların mutluluğunu seçmek bizi kıvançlı ediyor. Önemli olan balık yaymak değil balık tutmayı öğretmek. Bu rüfekaımızın topu topu bile kurs böylece istihdam olacaklar, adına yeni ihvanımız gelecek.”

Bu kursların herhangi birinden faydalanmak talip kursiyerlerin çocukları için hizmet hizmeti bile gene Çiğli Belediyesi aracılığıyla, Şenay Ertem ve Cemile Ihtisas Tuna tarafından veriliyor.

4 ay süren eğitimin böylece sertifika düzlük 100 kadının nimsına istihdam olanağı esenlanırken, gayrı nısıfsına da gacı methalimcilik eğitimi verilecek.

Son zamanlarda şeker hamurlu pasta dalünün gittikçe ün kazandığını ve kendisinin de bu alana meraklı bulunduğunu ifade eden aşiyan bayanı Seray Koyuncu ise “İnternetten kendi kendime videoları izleyerek gato hayata geçirmeye temelladım ve bunu toplumsal medyadan satıp familya bütçemize de katkı peylemek istedim.

İstanbul, İzmir, Ankara ilkin sürdürmek üzere biraşkın ilde İŞKUR personel çalımı yapacak. İşte ,İŞKUR'un yayınladığı 542 bölüm memuru personel ilanları ile müntesip detaylar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir işkur meslek edindirme kursları No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar